Субота, 18.11.2017, 22:12
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Загальний результат
Хмельницька область
Прізвище та ім'я0 тур1 тур2 тур3 тур4 турІІ етапСумаНавчальний заклад
1Франчук Роман6058605060232520Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
2Березін Дмитро6054512258216461Кам'янець-Подільський НВК Антей
3Сорока Дмитро 6054604228166410Старокостянтинівська гімназія
4Савчук  Владислав04060200194314Кам'янець-Подільський НВК Антей
5Шевчук Олександр604654542855297Старокостянтинівська гімназія
6Шумейко Максим 606060222057279Старокостянтинівська гімназія
7Глембоцький Владислав604660222058266Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
8Кондаков Олександр60525724560249Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка
9Миколюк Руслан6052442061219Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка
10Мулик Анастасія60464032033211Кам'янець-Подільська СЗОШ № 5 з поглибленим вивченням інформатики
11Дяченко Михайло40562926158210Нетішинський НВК
12Карбань Олексій40424032053207Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
13Лось Денис25425063437194Хмельницька СЗШ №14
14Привала Сергій10404638945188Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
15Васільцов Денис40404016045181Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
16Романченко  Віталій6056480016180Старокостянтинівська гімназія
17Семенюк Дмитро60323530018175Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
18Фурман Юлія603010162039175Тиннянська загальноосвітня школа І - ІІІ ст
19Авксентьєв Максим6046372400167Полонська гімназія
20Чешун Дмитро6042212033158Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
21Боярчук Олександр60341316033156Новосинявська ЗОШ І-ІІІ ст.
22Петрук Дмитро10341732854155Хмельницький ліцей №17
23Беззуб Інна60261030024150Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
24Когут Аліна6036020033149Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
25Бурдейна Тетяна40423016016144Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
26Бойко Ярослава6018410022141Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
27Лигун Олексій603690033138Ярмолинецький технологічний ліцей
28Суржок Богдан6020350022137Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
29Мак Дмитро60142520016135Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
30Петровський Сергій604819000127Кам'янець-Подільський ліцей
31Трофанюк Олексій1030404400124Хмельницький ліцей №17
32Адамчук Костянтин60600000120Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
33Горупа Олена601626000102Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
34Карась Віталій60400000100Шепетівський НВК №1
35Лукомський Ярослав103840101-99Шепетівський НВК №1
36Смеречинська Ілона0365049-99"Теофіпольський НВК ""ЗОШ І ст.-гімназія"""
37Топольніцька Софія60214220-98Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
38Кузьміна Олена 60015220-97Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
39Микитюк Владислав6036000-96Кам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
40Семенюк Ярослав6036000-96Кам’янець-Подіьська гімназія
41Франчук Руслан6036000-96Ямпілька ЗОШ
42Горбатюк Микола10404040-94Хмельницький ліцей №17
43Ярема Богдан6024900-93Кам'янець-Подільський ліцей
44Рибак Ігор53026227-90Хмельницька СЗШ№18
45Лелюк Станіслав6028000-88Кам'янець-Подільська гімназія
46Малий Євген10403320-85Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
47Ніконішина Юлія6016600-82Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
48Коверда Анастасія6020000-80Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
49Григорчак Ярослав6018000-78Шепетівський НВК №1
50Ройзнер Костянтин2056000-76Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
51Тесляр Максим6016000-76Кам’янець-Подіьська гімназія
52Козирський Дмитро6001500-75Новоушицький НВК
53Ковальчук Артур6014000-74Хмельницьке НВК №7
54Міщук Вадим0145800-72Старокостянтинівська гімназія
55Погомій Наташа03215200-67Новоушицький НВК
56Стрельбіцький Іван600400-64Кам'янець-Подільський ліцей
57Смішний Денис556000-61Дунаєвецька ЗОШ №4
58Смішний Дмитро556000-61Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
59Банзула Ольга600000-60Кам'янець-Подільська ЗОШ№7
60Біла Марина600000-60Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
61Буга Ярослав600000-60Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
62Копейкін Дмитро600000-60Кам’янець-Подіьська гімназія
63Наставний Сергій600000-60Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
64Підліснюк Максим600000-60Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
65Понятовський Петро600000-60Шепетівський НВК №1
66Стус Микола600000-60Кам’янець-Подіьська гімназія
67Ференс Олександр600000-60Кам'янець-Подільський ліцей
68Хитрун Тетяна600000-60Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
69Швець Ілля600000-60"Нетішинський НВК ""ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"""
70Глуговська Катя0320200-52Новоушицький НВК
71Часник Василь1042000-52"Нетішинський НВК ""ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"""
72Віннічук Михайло0381000-48Старокостянтинівський ліцей
73Янковська Дарія408000-48Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
74Антонов Влад004500-45Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
75Перепічка  Ігор004500-45Старокостянтинівська гімназія.
76Сірман Олександр036600-42Ярмолинецький технологічний ліцей
77Пеккоєв Владислав0221900-41Старокостянтинівський ліцей
78Байталюк Анастасія400000-40Мушкутинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
79Тарасюк Тетяна0160200-36Новоушицький НВК
80Маліков Олександр350000-35Кам'янець-Подільський ліцей
81Смотров Андрій350000-35Кам'янець-Подільська ЗОШ №10
82Лаврентій Артем1018500-33Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка
83Любін Артем032000-32Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
84Майданевич Тарас1020000-30Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
85Баран Олександр208000-28Гусятинська ЗОШ І-ІІІ ст.
86Мазяр  Денис028000-28Довжоцький НВК
87Факас Ангеліна080200-28"Летавський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст."", ліцей"
88Новицький Ярослав022400-26Берездівський НВК
89Войцехова Інна250000-25Голозубинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
90Лісецька Олена520000-25Нестеровецька ЗОШ ІІІ ст.
91Поплавський Сергій250000-25Хмельницька ЗОШ №22
92Самсонюк Богдан002500-25Кучанська ЗОШ І-ІІІ ст.
93Тарелко Андрій250000-25Хмельницька ЗОШ №22
94Цісар Марія040200-24"Летавський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст."", ліцей"
95Учкін Дмитро016600-22Хмельницький НВК №7
96Дідченко Богдан000200-20Новоушицький НВК
97Пастушин Андрій200000-20Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
98Пересунько Богдан200000-20Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
99Садлій Олександр200000-20Віньковецький НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та гімназії
100Яворський Назар200000-20Городищенська ЗОШ І-ІІІ ст.
101Перепелиця Іван018000-18Судилківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
102Шевченко Богдан018000-18Шепетівський НВК №1
103Кравчук Віталій016000-16Мокіївська ЗОШ І-ІІІ с
104Мосіюк Богдан016000-16Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
105Бугерчук Дмитро014000-14Довжоцький НВК
106Давидюк  Олексій012000-12"Понінківський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"""
107Пилипчук Марія012000-12Гаврилівська ЗОШ І-ІІІ ст
108Басистий Антон100000-10Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
109Возний Денис100000-10"Чемеровецький НВК ""МНВК ліцей економіки і права"""
110Дмитрук Анна100000-10Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
111Дюг Сергій100000-10Хмельницький ліцей №17
112Мельник Андрій100000-10Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4
113Рудковський Максим100000-10Хмельницький ліцей №17
114Яценко Іван100000-10Хмельницький ліцей №17
115Зімченко Богдан00700-7Старокостянтинівська гімназія.
116Зварич Юля04020-6"Летавський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст."", ліцей"
117Назаренко Максим00420-6Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
118Ярощук Владислав50000-5Шепетівський НВК №1
119Рибачук Валентин02000-2Берездівський НВК
120Агарков Артем00000-0Чемеровецький НВК №1
121Адамчук Олег00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
122Андреєва Анна00000-0Шепетівська ЗОШ №6
123Андрєєв Альберт00000-0Ружичанський НВК
124Андрощук  Анатолій 00000-0 Ганнопільський НВК І-ІІІ ст.
125Базелюк Тетяна00000-0Шепетівський НВК №1
126Байталюк Анастасія00000-0Мушкутинецька ЗОШ І-ІІІ ст
127Барчук Анатолій00000-0Летавський НВК. ЗОШ I-III ст., ліцей
128Басінських Наталія00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
129Береза Дмитро00000-0Шепетівський НВК №1
130Білянська Анна00000-0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
131Бляхарська Діана00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
132Булик Михайло00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
133Бурковський Михайло00000-0"Староостропільське НВО ""ДЗ, ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"""
134Василишин Олександр00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
135Вещицький Віталій00000-0Шепетівський НВК №1
136Вінниченко Віталій00000-0Старокостянтинівський ліцей
137Власюк Вадим00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
138Войтюк Дмитро00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
139Войцехівська Діана00000-0Шепетівський НВК №1
140Волинець Артем00000-0"Білогірський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст. ім І.О.Ткачука, гімназія"""
141Вуйлова Марина00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
142Гаврилюк Григорій00000-0Шепетівський НВК №1
143Гадай Андрій00000-0Хмельницький НВК №7
144Галган Ярослав00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
145Гамрецький Роман00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
146Гейвах Юрій00000-0Кам'янець-Подільська ЗОШ№7
147Голуб Юлія00000-0 Іршиківська ЗОШ І-ІІІ ст.
148Гоменюк Олег00000-0Сокиринецька ЗОШ І-ІІІ ст.
149Гончак Олег00000-0"Летичівський НВК №1""ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"""
150Гороть Богдан00000-0Шепетівський НВК №1
151Грабар Юлія00000-0Хмельницький НВК №7
152Грушанська Оксана00000-0Кам'янець-Подільська ЗОШ № 7
153Гуменюк Владислав00000-0Хмельницький ліцей № 17
154Дзяний Євген00000-0Хмельницький ліцей № 17
155Довгаль Олексій00000-0Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ст
156Довжок Василь00000-0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
157Дондюк Роман00000-0"Полянський НВК ""ДЗ - ЗОШ І-ІІІ ст."""
158Дубовий Сергій00000-0Грим’яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
159Дудник Вадим00000-0"Понінківський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст. №1, гімназія"""
160Дячук Андрій00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
161Єріна Віталіна00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
162Жентичка Михайло00000-0"Нетішинський НВК ""ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей"""
163Жищинський Вадим00000-0Лісоводська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
164Забелло Ксенія00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
165Зайчук Владислав00000-0Грицівська ЗОШ І-ІІІ ст.
166Запотінський Сергій00000-0Зарічанська ЗОШ І-ІІІ ст.
167Зелена Інна00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
168Зінкевич Владислав00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
169Іванова Діана00000-0Городоцька ЗОШ І-ІІІ ст. №4
170Камінськиий Кирило00000-0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
171Камінський Олександр00000-0Теофіпольська ЗОШ І-ІІІ ст.№2
172Каражбей Іван00000-0Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
173Карачковська  Ірина00000-0Ружичанський НВК
174Каритун Світлана00000-0Ярмолинецький технологічний ліцей
175Карпин Альона00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
176Кирильчук Денис00000-0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
177Кіпер Вячеслав00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
178Клюс Олександр00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
179Кобильчук Олександр00000-0Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
180Ковш Андрій00000-0"Дунаєвецький НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"""
181Коцюба Максим00000-0Улашанівський НВК
182Кравчик Юля00000-0Шепетівський НВК №1
183Кривий Микола00000-0"Білогірський НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст. ім І.О.Ткачука, гімназія"""
184Криницький Андрій00000-0Славутська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7
185Кровіцький Леонід00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
186Круліковський Сергій00000-0Хмельницький ліцей №17
187Кухарчук Максим00000-0Хмельницький НВК №9
188Лісовська Дана00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
189Літвінчук Сергій00000-0Шепетівський НВК №1
190Любевич Ростислав00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
191Ляска Дмитро00000-0Шепетівський НВК №1
192Мазур Євген00000-0Полонська гімназія
193Макарук Анатолій00000-0Шепетівський НВК №1
194Марков Юрій00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
195Мартинов Андрій00000-0Волочиський НВК
196Мартинюк Інна00000-0Ямпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
197Матлак Наталія00000-0Віньковецький НВК
198Мельник Катерина00000-0Хорошівська ЗОШ І-ІІІ ст
199Мельничук Дарина00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
200Миколайчук Сергій00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
201Мичак Андрій00000-0Довжоцький НВК
202Мойсеєнко Олег00000-0Шепетівський НВК №2
203Молдован Артём00000-0Хмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка
204Мудрик Богдан00000-0Старокостянтинівський ліцей
205Мужиловський Андрій00000-0Хмельницький ліцей № 17
206Нагорянський Олег00000-0Волочиська ЗОШ І-ІІІ ст. №5
207Найчук Дарія00000-0Більська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені К.І. Геренчука
208Наумчик Сергій00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
209Олійник Олександр00000-0Пашковецька ЗОШ І-ІІІ ст.
210Ошаров Ян00000-0Шепетівська ЗОШ №6
211Павленко Тетяна00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
212Папевський Олександр00000-0Кам'янець-Подільський ліцей
213Патлань Уляна00000-0Заліссянська ЗОШ І-ІІІ ст.
214Пельц Наталія00000-0"Тернавський НВК ""ЗОШ I-III ст.-ДС"""
215Петрик Володимир00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
216Петричук Андрій00000-0Славутська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
217Писаренко Інна00000-0Грим’яцька ЗОШ І-ІІІ ст.
218Полуботкін Олександр00000-0Кам'янець-Подільський НВК №16
219Полякова Руслана00000-0Шепетівський НВК №1
220Попелінов Денис00000-0Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 гімназія
221Приймак Артур00000-0Жердянська ЗОШ І-ІІІ ст.
222Прокопчук Максим00000-0"Славутська СЗОШ І-ІІІ ст. №9 ІКТ ""Успіх"""
223Пустій Владислав00000-0Гуківська ЗОШ І-ІІІ ст.
224Радевич Максим00000-0Зіньківський НВК
225Радецький Ярослав00000-0Ярмолинецький технологічний ліцей
226Розгонюк Дмитро00000-0Ярмолинецький технологічний ліцей
227Розумовський Богдан00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
228Рудько Віталій00000-0Кам'янець-Подільський НВК Антей
229Сабадаш Марина00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
230Сав'юк Олена00000-0Кам'янець-Подільська ЗОШ №7
231Салій Андрій00000-0Ярмолинецький технологічний ліцей
232Самусько Богдан00000-0"Летичівський НВК №1""ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей"""
233Селедуєв Сергій00000-0Шепетівський НВК №1
234Слободянюк Костя00000-0"Дунаєвецький НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"""
235Смолянюк Іван00000-0Ярмолинецький технологічний ліцей
236Стаднік Діана00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
237Сторожук Олександр00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
238Тарасюк Андрій00000-0Шепетівський НВК №1
239Терентьєв Владислав00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
240Терещук Анастасія00000-0Шепетівський НВО №2
241Тимохов Денис00000-0Хмельницький ліцей № 17
242Ткачук Назарій00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
243Токар Андрій00000-0Довжоцький НВК
244Томків Христина00000-0Довжоцький НВК
245Туркот Ярослав00000-0"Дунаєвецький НВК ""ЗОШ І-ІІІ ст., гімназія"""
246Федчик Ірина00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
247Фордзюн Діана00000-0Почапинецька ЗОШ І-ІІІ ст.
248Ходаніцька Дарія00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
249Хула Марина00000-0Шепетівська ЗОШ №6
250Циган Олександр00000-0Шепетівське НВО №2
251Чокеєв Єгор00000-0Старокостянтинівський ліцей
252Чопяк Юлія00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
253Чухрій Іванна00000-0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІ ст. №3
254Шахрай Евген00000-0Шепетівський НВК №1
255Шейко Денис00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
256Шершень Оксана00000-0"Дашковецький НВК ""ЗОШ І-ІІ ст.-ліцей"""
257Шиманський Микола00000-0Шепетівський НВК №2
258Яворська Альона00000-0Ярмолинецький технологічний ліцей
259Янковський Юрій00000-0Гуківська ЗОШ І-ІІІ ст.
260Ярова Ілона00000-0Кам'янець-Подільський НВК №17
261Ящук Сергій00000-0Славутський обласний спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки учнів у галузі науки
Поза заліком
Прізвище та ім'я0 тур1 тур2 тур3 тур4 турІІ етапСумаНавчальний заклад
1Нагін Сергій060606059300539Олександрійський ліцей інформаційних технологій
2Лук'янець Валентин6056515660254537Олександрійський ліцей інформаційних технологій
3Рубаненко Роман060605858300536Олександрійський ліцей інформаційних технологій
4Мостовий Андрій060605453300527Олександрійський ліцей інформаційних технологій
5Оришич Сергій060605656284516Олександрійський ліцей інформаційних технологій
6Кушніренко Роман052605855208433Олександрійський ліцей інформаційних технологій
7Саєнко Антон05605853252419Олександрійський ліцей інформаційних технологій
8Бойков Іван058434055144340Олександрійський ліцей інформаційних технологій
9Бобик Єгор060604020106286Олександрійський ліцей інформаційних технологій
10Щербань Вікторія058600039157Олександрійський ліцей інформаційних технологій
11Каштанов Олег060603600156Хмельницький національний університет
12Стратанов Денис0058180-76Олександрійський ліцей інформаційних технологій
13Єрмаков Владислав006040-64Олександрійський ліцей інформаційних технологій
14Гусар Роман0362500-61Хмельницький національний університет
15Єрифа Сергій060000-60Олександрійський ліцей інформаційних технологій
16Сафонов Ростислав600000-60Хмельницький політехнічний коледж
17Омельяненко Андрій018000-18Олександрійський ліцей інформаційних технологій
18Артеменко Михайло000011-11Олександрійський ліцей інформаційних технологій
19Блажук Петро00000-0Хмельницький Національний університет
20Павлюк Роман00000-0Хмельницький національний університет
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО