Субота, 18.11.2017, 22:10
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Учасники другого етапу
Хмельницька область
Прізвище та ім'яНавчальний заклад
1Франчук РоманЯмпільська ЗОШ І-ІІІ ст.
2Кондаков ОлександрХмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка
3Березін ДмитроКам'янець-Подільський НВК Антей
4Сорока Дмитро Старокостянтинівська гімназія
5Шевчук ОлександрСтарокостянтинівська гімназія
6Шумейко Максим Старокостянтинівська гімназія
7Глембоцький ВладиславХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
8Мулик АнастасіяКам'янець-Подільська СЗОШ № 5 з поглибленим вивченням інформатики
9Авксентьєв МаксимПолонська гімназія
10Романченко  ВіталійСтарокостянтинівська гімназія
11Миколюк РусланХмельницький колегіум ім. Володимира Козубняка
12Лось ДенисХмельницька СЗШ №14
13Семенюк ДмитроСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
14Карбань ОлексійКам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
15Дяченко МихайлоНетішинський НВК
16Привала СергійХмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
17Васільцов ДенисКам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
18Фурман ЮліяТиннянська загальноосвітня школа І - ІІІ ст
19Бурдейна ТетянаКам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
20Петровський СергійКам'янець-Подільський ліцей
21Беззуб ІннаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
22Чешун ДмитроХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
23Трофанюк ОлексійХмельницький ліцей №17
24Боярчук ОлександрНовосинявська ЗОШ І-ІІІ ст.
25Адамчук КостянтинХмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
26Савчук  ВладиславКам'янець-Подільський НВК Антей
27Бойко ЯрославаЗаміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
28Мак ДмитроКам'янець-Подільська СЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
29Когут АлінаКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
30Суржок БогданЗаміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
31Лигун ОлексійЯрмолинецький технологічний ліцей
32Горупа ОленаСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
33Петрук ДмитроХмельницький ліцей №17
34Карась ВіталійШепетівський НВК №1
Поза заліком
Прізвище та ім'яНавчальний заклад
1Лук'янець ВалентинОлександрійський ліцей інформаційних технологій
2Нагін СергійОлександрійський ліцей інформаційних технологій
3Рубаненко РоманОлександрійський ліцей інформаційних технологій
4Оришич СергійОлександрійський ліцей інформаційних технологій
5Мостовий АндрійОлександрійський ліцей інформаційних технологій
6Кушніренко РоманОлександрійський ліцей інформаційних технологій
7Бойков ІванОлександрійський ліцей інформаційних технологій
8Бобик ЄгорОлександрійський ліцей інформаційних технологій
9Саєнко АнтонОлександрійський ліцей інформаційних технологій
10Каштанов ОлегХмельницький національний університет
11Щербань ВікторіяОлександрійський ліцей інформаційних технологій
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО